Przejdź do treści
LOGO_WWW

SPECJALIŚCI

PSYCHOLOG RADZYMIN

Małgorzata Rowicka mgr psychologii - psychoonkolog

Jestem psychologiem z wieloletnim stażem. Moją specjalnością jest psychoonkologia. Zakładając gabinet psychologiczny „Drogowskazy”, zaprosiłam do współpracy psychologów różnych specjalności i o różnych kompetencjach. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych klientów i zapewnić taką pomoc, jakiej dokładnie potrzebują.
Więcej o mnie

Lek. Rafał Osiński - Psychiatra

Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą. Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne, zdobyte zarówno podczas pracy w szpitalu, jak również w trakcie praktyki indywidualnej. Podczas spotkań z pacjentem zawsze największy nacisk kładę na indywidualne podejście, spojrzenie na każdego w szerszej perspektywie, zarówno medycznej, społecznej, jak i rodzinnej.
Więcej o mnie

Paulina Święcka - psycholog, pedagog, terapeuta

Z wykształcenia jestem pedagogiem i psychologiem (Uniwersytet Kardynała S. Wyszyńskiego w Warszawie). Skończyłam studia podyplomowe z zakresu wczesnej interwencji i wspierania rozwoju dziecka w wieku 0-6 lat ( SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie). Ukończyłam kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I st. (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Jestem certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji TZA-ART. (Stowarzyszenie Karan). Odbyłam również liczne warsztaty z obszaru wsparcia psychologicznego.
Więcej o mnie

Pani Paulina jest bardzo zaangażowaną osobą, zawsze przygotowana na kolejną wizyte. Jest bardzo mocno skoncentrowana na rozwiązaniach, które są skuteczne.
Wysoki poziom empati powoduje że wizyty są bardzo miłe. Z czystym sumieniem polecam Panią Paulinę.

A.P.

Anna Rodek - psycholog, pedagog, terapeuta

Jestem psychologiem z wykształcenia i z pasji. Ukończyłam studia na SWPS, odbyłam staż kliniczny z modułem psychoterapeutycznym i zaburzeń odżywiania, brałam udział w licznych kursach i warsztatach przygotowujących mnie do pracy z osobami borykającymi się z różnymi problemami.
Stale dokształcam się i zdobywam nowe umiejętności, aby móc jak najskuteczniej pomagać osobom, które spotykam na swojej zawodowej drodze. Skończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję również w nurcie CBT Łączę różne techniki i metody, aby pomóc osobom, które z wielu powodów przeżywają kryzysy i trudności życiowe.
Więcej o mnie

Piotr Sosnowski - psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Jestem psychologiem prowadzącym poradnictwo i terapię z osobami przeżywającymi różne kryzysy, cierpiącymi z powodu lęków, napięć emocjonalnych i borykających się z objawami depresji. Prowadzę terapię psychodynamiczną, zarówno indywidualną jak i grupową. Szkoliłem się w instytucie Rasztów. Konsultuję osoby dorosłe i młodzież.

Natalia van de Wetering - psycholog

Od kliku lat aktywnie działam w zawodzie psychologa wspierając zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. W spotkaniach z pacjentami opieram się o różne metodyki i techniki pracy, ponieważ każdy z nas jest inny. Pracuje w nurcie terapii schematów, terapii akceptacji i zaangażowania. Jako dyplomowany psycholog w swojej pracy kieruje się wysokim poziomem etyki i zaangażowania. Zapraszam Cię do spotkań, na których przyjrzymy się Twoim obecnym potrzebom.

Patrycja Rasińska - Psycholog

Jestem psycholożką, 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (kierunek ten uzyskał rekomendację Komitetu Psychologii Polskiej Akademii Nauk). Stale rozwijam swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych psychologów-praktyków.
Więcej o mnie

Marta Bąk - psycholog

Ukończyłam studia psychologiczne w zakresie psychologii klinicznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Psychologia to moje hobby, wykształcenie i zawód, który wykonuję od ponad 20 lat. Najlepiej odnajduję się w indywidualnym kontakcie; chociaż mam też doświadczenie w pracy warsztatowej i szkoleniowej. W pracy ważny jest dla mnie szacunek i ciekawość drugiego człowieka; wolę być postrzegana jako towarzysz podróży, a nie przewodnik. Bliskie jest mi podejście terapeutyczne Antoniego Kępińskiego, Bogdana de Barbaro, Jespera Juula oraz Sir Kena Robinsona.
Więcej o mnie

Sprawdź wolne terminy