Przejdź do treści
LOGO_WWW
Anna Rodek

DODANO:

Spis treści

O mnie

Jestem psychologiem z wykształcenia i z pasji. Ukończyłam studia na SWPS, odbyłam staż kliniczny z modułem psychoterapeutycznym i zaburzeń odżywiania, brałam udział w  licznych kursach i warsztatach przygotowujących mnie do pracy z osobami borykającymi się z różnymi problemami. Stale dokształcam się i zdobywam nowe umiejętności, aby móc jak najskuteczniej pomagać osobom, które spotykam na swojej zawodowej drodze.

Skończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję również w nurcie CBT Łączę różne techniki i metody, aby pomóc osobom, które z wielu powodów przeżywają kryzysy i trudności życiowe.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Praktykę odbywałam w wielu instytucjach, jak również w pracy gabinetowej, która jest najbliższa mojej metodyce pracy.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie kontaktu, zbudowanie poczucia bezpieczeństwa i akceptacji, wysłuchanie, poświęcenie uwagi i czasu, zrozumienie i  pomoc.

Pracuję z osobami lękowymi,  mającymi trudności z radzeniem sobie z emocjami, szczególnie ze złością, agresją i stresem. Wspieram młodych ludzi zmagających się z sytuacją rozwodu rodziców, pomagam osobom z niską samooceną, nieśmiałością i trudnościami w relacjach społecznych. Pracuję także z osobami po przebytej traumie i trudnych życiowych doświadczeniach. Pomagam osobom  mającymi zaburzenia obsesyjno – kompulsywne, a także wspieram osoby w leczeniu zaburzeń odżywiania, depresji i innych problemów.

Pracuję z dorosłymi, w różnych trudnościach i problemach, pomagam także rodzicom w trudnościach wychowawczych, osobom rozstającym się, szczególnie w negocjacjach i innych sprawach dotyczących opieki nad dzieckiem. Wspieram także osoby po rozstaniu w różnych problemach z jakimi mierzą się po tak traumatycznej życiowej zmianie.

Prywatnie jestem w długoletnim związku, mam troje dzieci, lubię muzykę, taniec, sport, podróże, oglądanie filmów, czytanie książek – niekoniecznie tych psychologicznych, od niedawna jestem żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej.

Udostępnij:

Spis treści

INNE
WPISY