Przejdź do treści
LOGO_WWW

Psycholog Ząbki

Gabinet psychologiczny „DROGOWSKAZY” – tworzymy zespół specjalistów z pasją. Stale zdobywamy wiedzę, doświadczenia i umiejętności. Zależy nam na oferowaniu pomocy adekwatnej do oczekiwań naszych klientów. Swoją ofertę kierujemy do osób w każdym wieku

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy na co dzień towarzyszą swoim klientom w odkrywaniu siebie i swoich możliwości zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wsparcie mogą znaleźć u nas zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, w tym rodzice zmagający się z trudnościami w funkcjonowaniu swoim i swoich pociech.

Gabinet psychologiczny "DROGOWSKAZY" w Radzyminie

Odwiedź nasz gabinet psychologiczny w zacisznej okolicy w Radzyminie. Spokój panujący w naszym gabinecie pozwoli Ci na spojrzenie w głąb siebie bez rozproszeń.

psycholog Radzymin

Małgorzata Rowicka mgr psychologii

Psycholog, Psychoonkolog

Jestem psychologiem z wieloletnim stażem. Moją specjalnością jest psychoonkologia. Zakładając gabinet psychologiczny „Drogowskazy”, zaprosiłam do współpracy psychologów różnych specjalności i o różnych kompetencjach. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych klientów i zapewnić taką pomoc, jakiej dokładnie potrzebują.

Psycholog Ząbki

Umów się na konsultacje

Możesz poradzić sobie lepiej!

Umów się