Przejdź do treści
LOGO_WWW

Psycholog Radzymin

Gabinet psychologiczny „DROGOWSKAZY” – tworzymy zespół specjalistów z pasją. Stale zdobywamy wiedzę, doświadczenia i umiejętności. Zależy nam na oferowaniu pomocy adekwatnej do oczekiwań naszych klientów. Swoją ofertę kierujemy do osób w każdym wieku

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy na co dzień towarzyszą swoim klientom w odkrywaniu siebie i swoich możliwości zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wsparcie mogą znaleźć u nas zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, w tym rodzice zmagający się z trudnościami w funkcjonowaniu swoim i swoich pociech.

Gabinet psychologiczny "DROGOWSKAZY" w Radzyminie

Odwiedź nasz gabinet psychologiczny w zacisznej okolicy w Radzyminie. Spokój panujący w naszym gabinecie pozwoli Ci na spojrzenie w głąb siebie bez rozproszeń.

psycholog Radzymin

Małgorzata Rowicka mgr psychologii

Psycholog, Psychoonkolog

Jestem psychologiem z wieloletnim stażem. Moją specjalnością jest psychoonkologia. Zakładając gabinet psychologiczny „Drogowskazy”, zaprosiłam do współpracy psychologów różnych specjalności i o różnych kompetencjach. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych klientów i zapewnić taką pomoc, jakiej dokładnie potrzebują.

Psycholog Radzymin

Umów się na konsultacje

Możesz poradzić sobie lepiej!

Umów się

Psycholog dziecięcy Radzymin

Cel terapii można określić najkrócej jako: dążenie do poprawy funkcjonowania. To cykl systematycznych spotkań (zwykle raz w tygodniu), które wspierają proces podnoszenia jakości życia klienta w zakresie znajomości samego siebie, rozpoznawania własnych potrzeb, radzenia sobie z emocjami, funkcjonowania w relacjach etc.
Terapia indywidualna to spotkanie dwóch osób: tej, która przeżywa trudności i podejmuje terapię oraz terapeuty, który będzie prowadził terapię i stwarzał warunki do pokonywania trudności i dokonywania zmian. Połączenie motywacji, zaangażowania, oczekiwań klienta z wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami terapeuty pozwala osiągnąć potrzebne zmiany. Czas trwania, szczegółowe cele terapii, sposoby pracy i ilość spotkań są ustalane indywidualnie. Rozpoczęcie terapii poprzedzają 1-2 konsultacje.

Psycholog dziecięcy Radzymin - możesz poradzić sobie lepiej!