Przejdź do treści
LOGO_WWW
Paulina Święcka

DODANO:

Spis treści

O mnie

Z wykształcenia jestem pedagogiem i psychologiem (Uniwersytet Kardynała S. Wyszyńskiego w Warszawie). Skończyłam studia podyplomowe z zakresu wczesnej interwencji i wspierania rozwoju dziecka w wieku 0-6 lat ( SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie). Ukończyłam kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I st. (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Jestem certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji TZA-ART. (Stowarzyszenie Karan). Odbyłam również liczne warsztaty z obszaru wsparcia psychologicznego.

Swoje doświadczenie zdobywałam w organizacjach pozarządowych oraz w pracy gabinetowej. Pracuję indywidualnie, prowadzę również warsztaty dla dzieci, młodzieży, rodziców, uczniów, studentów oraz przedstawicieli różnych grup zawodowych.

Specjalizuję się w następujących obszarach:

– profilaktyki agresji,

– rozwijania umiejętności społecznych,

– wspierania rodziców w trudnościach wychowawczych,

– wspierania nastolatków w odnajdywaniu spokoju i równowagi oraz budowaniu pewności siebie,

– praca z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi,

– wsparcie osób w kryzysie.

 Pracuję z osobami w każdym wieku, daje mi to możliwość spojrzenia na świat i moją pracę z różnych perspektyw.

Dlaczego warto ze mną pracować?

W pracy staram się szeroko patrzeć na problem. Podstawą jest dla mnie indywidualne podejście,  bezpieczeństwo, zaufanie, zrozumienie, udzielenie właściwej pomocy, drugi człowiek i jego wartości.

Nie oceniam, unikam schematów. W pracy z rodziną najważniejsze jest dla mnie dobro dziecka i wsparcie rodziców, z klientem indywidualnym – poczucie zadowolenia z życia.

Stale dokształcam się zawodowo, regularnie uczestniczę w warsztatach podnoszących moje kompetencje oraz w superwizjach psychologicznych.

 

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, które pokazują mi, ile radości i trudu daje rodzicielstwo, oraz to, że każde z nich ma inne potrzeby i wymaga odmiennego podejścia.

Udostępnij:

Spis treści

INNE
WPISY